Yoga Başlangıç Serisi – 1 | Yeni Başlayanlar İçin Evde Yoga #WithMeYogaya yeni başlayanlar veya sıfırdan başlayacaklar için aşama aşama yol alacakları çok güzel bir seri hazırladım. Evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu serinin ilk videosuyla zihninizin ve bedeniniz yumuşayacak, vücudunuz ve bağışıklık sisteminiz güçlenecek. Her gün yaparsanız sonuçlarını daha hızlı göreceksiniz.

Covid-19 salgınının dünyayı sarstığı bugünlerde en çok dikkat etmemiz gereken şeyin sağlığımız olduğunu bir kez daha anladık. Bu yüzden Harvard Üniversitesi Tıp Okulunun yaptığı açıklamaya göre de bu salgından etkilenmemenin en iyi yolu yoga yapmaktan geçiyor. Çünkü yoga, stresi azaltıp zihin ve beden kontrolünü ele almanızı sağlamanın yanı sıra nefesi doğru kullanmayı öğretip oksijeni en verimli şekilde vücudumuza enjekte eder. Nefes ise yaşamdır, sağlıktır, bağışıklıktır…

Özellikle yeni başlayanlar nefes kontrolünü sağlamakta bazen zorluk çekip unuttukları için videoda sık sık hatırlattım. İlerleyen zamanlarda hareketleri uygularken nefesinizi kendi kendinize kontrol edebildiğinizi daha iyi farkedeceksiniz.

Kanalıma abone olmayı unutmayın, sağlıklı günlerde kalın, sevgiler ♥

Yogaya Yeni Başlayanlar İçin Aylık Program
1. Hafta her gün : 1. bölüm
2. Hafta her gün: 1. bölüm + 2. bölüm
3. Hafta her gün: 2. bölüm + 3. Bölüm
4. Hafta her gün: 3. Bölüm + 4. Bölüm
5. Hafta her gun: 4. Bölüm + 5. Bölüm
6. Haftada orta seviye yoga videolarımı deneyebilirsiniz.

* 6. haftanın devamında her gün orta seviye videolarımı yaparak devam edebilirsiniz.
* Her gün sabah-akşam nefes & meditasyon videomu uygularsanız akciğer kapasiteniz yükselmiş, bağışıklığınız artmış, cildiniz tazelenmiş ve stresiniz azalmış olacak.
Nefes & Meditasyon Linki:
* Yogayı günün herhangi bir saatinde yapabilirsiniz. yeni yemek yediyseniz 30-45 dk bekledikten sonra yoga yapabilirsiniz.

Yoga Başlangıç Serisi için:
1. Bölüm:
2. Bölüm:
3. Bölüm:
4. Bölüm:
5. Bölüm:

Sevgi ve sağlıkla kalın, namaste…

Sorularınızı, görüşlerinizi ve isteklerinizi yorum kısmına bırakın, hepsini okuyup cevaplamaya çalışıyorum. Videoyu beğendiyseniz de beğen tuşuna basın ve sevdiklerinizle paylaşın ♥

Her hafta yeni videolarda görüşmek üzere, kanalıma abone olmayı unutmayın! Sevgiler ♥

Instagram hesabım:
Facebook sayfam:

#yogayabaşlangıç #yoga #sağlık #nefes #bağışıklık #egzersiz #mindfullness #ayseyogadynamics #Evdekal